Predstavljam Vam ' Girls Planet' .
Forum namenjen svim devojkama koje vole modu , sminku , glamur , ali pre svega dobro druzenje i odlicnu zabavu !
Registrovanjem na nas forum dobicete nove prijateljice koje su uvek spremne za razgovor i pomoc .
Dodjite da zajedno resavamo probleme , smejemo se , uzivamo u citanju knjiga ,
slusamo omiljene pesme ... Jednostavno dodjite da kvalitetno provedete
vreme za racunarom , dodjite da se opustite i uzivate .
Nas cilj nije strogo postovanje pravila , nas cilj su Vasa nasmejana lica svaki put kada ugledate nasu stranicu .
Sta cekate ? Pridruzite nam se odmah !

Join the forum, it's quick and easy

Predstavljam Vam ' Girls Planet' .
Forum namenjen svim devojkama koje vole modu , sminku , glamur , ali pre svega dobro druzenje i odlicnu zabavu !
Registrovanjem na nas forum dobicete nove prijateljice koje su uvek spremne za razgovor i pomoc .
Dodjite da zajedno resavamo probleme , smejemo se , uzivamo u citanju knjiga ,
slusamo omiljene pesme ... Jednostavno dodjite da kvalitetno provedete
vreme za racunarom , dodjite da se opustite i uzivate .
Nas cilj nije strogo postovanje pravila , nas cilj su Vasa nasmejana lica svaki put kada ugledate nasu stranicu .
Sta cekate ? Pridruzite nam se odmah !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana

Ići dole

Kana Empty Kana

Počalji od Lara :) Ned Feb 17, 2013 12:37 am

Kana je prirodna boja za kosu koja se otprilike ispere za neka 2 mjeseca no sve ovisi o tipu kose i koliko je često perete. Boja najčešće malo ostane, često odsjaj i koja nijansa.
Jeste li se ikada kanirali? Želite li?
Ja jesam 2 puta i želim još jer sam jako zadovoljna. Od kada sam se kanirala kosa mi je prirodno malo potamnila i dobila sam crveni odsjaj (nemam izrast, no boja se dosta isprala) i također je puno mekša, sjajnija i svilenkasija. No čula sam da nakon dosta kaniranja kosa se uništi, nadam se da to nije istina jer sam ja prezadovoljna sa kanom.
Lara :)
Lara :)
Dopada ti se ovde
Dopada ti se ovde

Broj poruka : 37
Datum upisa : 16.02.2013
Godina : 26

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu