Predstavljam Vam ' Girls Planet' .
Forum namenjen svim devojkama koje vole modu , sminku , glamur , ali pre svega dobro druzenje i odlicnu zabavu !
Registrovanjem na nas forum dobicete nove prijateljice koje su uvek spremne za razgovor i pomoc .
Dodjite da zajedno resavamo probleme , smejemo se , uzivamo u citanju knjiga ,
slusamo omiljene pesme ... Jednostavno dodjite da kvalitetno provedete
vreme za racunarom , dodjite da se opustite i uzivate .
Nas cilj nije strogo postovanje pravila , nas cilj su Vasa nasmejana lica svaki put kada ugledate nasu stranicu .
Sta cekate ? Pridruzite nam se odmah !

Join the forum, it's quick and easy

Predstavljam Vam ' Girls Planet' .
Forum namenjen svim devojkama koje vole modu , sminku , glamur , ali pre svega dobro druzenje i odlicnu zabavu !
Registrovanjem na nas forum dobicete nove prijateljice koje su uvek spremne za razgovor i pomoc .
Dodjite da zajedno resavamo probleme , smejemo se , uzivamo u citanju knjiga ,
slusamo omiljene pesme ... Jednostavno dodjite da kvalitetno provedete
vreme za racunarom , dodjite da se opustite i uzivate .
Nas cilj nije strogo postovanje pravila , nas cilj su Vasa nasmejana lica svaki put kada ugledate nasu stranicu .
Sta cekate ? Pridruzite nam se odmah !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oke, ovo nije nešto bitno ali ne znam više šta da radim

Ići dole

Oke, ovo nije nešto bitno ali ne znam više šta da radim Empty Oke, ovo nije nešto bitno ali ne znam više šta da radim

Počalji od Lara :) Ned Feb 17, 2013 12:15 am

Ne znam šta da radim više. Zaljubila sam se (i to jako) u najboljeg prijatelja. Ne znam kako se to dogodilo ali sviđa mi se već nekih 10ak mjeseci i prije 6 mjeseci sam shvatila da sam poprilično jako zaljubljena. Pokušala sam ne misliti na njega, pokušala sam ga ignorirati, pala sam u jaku depresiju ne samo zbog njega nego mi se puno većih problema naslagalo, a to je završilo tako da mi se počeo još više sviđati jer kad sam god bila tužna bio je pokraj mene i tješio me.
Svi mi govore da je to glupo, da ću uništiti prijateljstvo jer se znamo praktički oduvijek i svi mi govore da je najvjerojatnije gej jer se druži većinom sa curama i dosta je feminiziran pa sam većini rekla da više nisam u njega.
On mene smatra frendicom, više puta sam mu rekla kako se osjećam mislila sam da će pomoći no svaki put se nasmijao i rekao da loše lažem i da je stara fora.
Nemogu prestat misliti na njega, živim za one trenutke kad me nazove ili pričamo na fejsu što nije toliko često.
I ne znam kako da ovo rastumačim:
Trebali smo on, ja i još jedna frendica (nas troje smo si kao bff) ići na koncert i kad sam ja odustala on je rekao da neide ni on, a kad sam ja frendici rekla da ipak idem on mi se javio u inbox i razgovor je išao ovako:

on:cek znaci ides na kraju?
ja:dap
on:kad ides po karte
ja:kaj ja znam. očeš ti ić
on:pa sad hocu
xD

Ne znam racionalno razmišljati ne znam što da napravim, trebam savjet. Bilokakav.
Lara :)
Lara :)
Dopada ti se ovde
Dopada ti se ovde

Broj poruka : 37
Datum upisa : 16.02.2013
Godina : 26

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu