Predstavljam Vam ' Girls Planet' .
Forum namenjen svim devojkama koje vole modu , sminku , glamur , ali pre svega dobro druzenje i odlicnu zabavu !
Registrovanjem na nas forum dobicete nove prijateljice koje su uvek spremne za razgovor i pomoc .
Dodjite da zajedno resavamo probleme , smejemo se , uzivamo u citanju knjiga ,
slusamo omiljene pesme ... Jednostavno dodjite da kvalitetno provedete
vreme za racunarom , dodjite da se opustite i uzivate .
Nas cilj nije strogo postovanje pravila , nas cilj su Vasa nasmejana lica svaki put kada ugledate nasu stranicu .
Sta cekate ? Pridruzite nam se odmah !

Join the forum, it's quick and easy

Predstavljam Vam ' Girls Planet' .
Forum namenjen svim devojkama koje vole modu , sminku , glamur , ali pre svega dobro druzenje i odlicnu zabavu !
Registrovanjem na nas forum dobicete nove prijateljice koje su uvek spremne za razgovor i pomoc .
Dodjite da zajedno resavamo probleme , smejemo se , uzivamo u citanju knjiga ,
slusamo omiljene pesme ... Jednostavno dodjite da kvalitetno provedete
vreme za racunarom , dodjite da se opustite i uzivate .
Nas cilj nije strogo postovanje pravila , nas cilj su Vasa nasmejana lica svaki put kada ugledate nasu stranicu .
Sta cekate ? Pridruzite nam se odmah !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lady Gaga poručila Sharon Osbourne: “Stvaran svet može biti surov”

Ići dole

Lady Gaga poručila Sharon Osbourne: “Stvaran svet može biti surov” Empty Lady Gaga poručila Sharon Osbourne: “Stvaran svet može biti surov”

Počalji od ballerine. Pon Jan 14, 2013 2:21 pm

Lady Gaga poručila Sharon Osbourne: “Stvaran svet može biti surov” 1-gollumcb-03

Lady Gaga i Sharon Osbourne su tokom celog vikenda nastavile međusobnu prepisku, a sve je počelo jer je pevačica navodno uvredila Kelly Osbourne.

Kelly je dobijala pretnje smrću od nekih fanova Lady Gage, pa se Gaga obratila javnosti otvorenim pismom, u kojem stoji: “Stvarno bih bila tužna kad bi te ljudi ismejavali zbog težine dok si bila mlađa, zato što su i mene kinjili. Videti te kako si procvetala u prelepu vitku ženu koja sad ismeva druge u Fashion Policeu je neverovatno. Zašto ne pomagati drugima?”

Lady Gaga poručila Sharon Osbourne: “Stvaran svet može biti surov” 1-gollumcb-

Sharon se to nije dopalo, pa je poručila Gagi: “Kažeš da je njen rad na E! za Fashion Police zasnovan na kritikama, predrasudama i poređenju lepote raznih ljudi. Dobrodošla u stvaran svet.” Gaga se sad oglasila na svom Facebooku, gde je napisala: “Stvaran svet može biti surov, zašto ga ne pretvoriti u lepše mesto? Ja sam aktivistkinja. Niko ne shvata ozbiljno odrastanje, ja da. Moje pismo za Kelly Osbourne bilo je otvoreno, jer su njene izjave o maltretiranju preko interneta bili javne a kao aktivistkinja koja se bori za mlade, morala sam biti uključena.”

IZVOR: bravo.rs
ballerine.
ballerine.
Postaješ foto-model
Postaješ foto-model

Broj poruka : 148
Datum upisa : 03.01.2013
Godina : 23
Lokacija : in your dreams :D

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu