Predstavljam Vam ' Girls Planet' .
Forum namenjen svim devojkama koje vole modu , sminku , glamur , ali pre svega dobro druzenje i odlicnu zabavu !
Registrovanjem na nas forum dobicete nove prijateljice koje su uvek spremne za razgovor i pomoc .
Dodjite da zajedno resavamo probleme , smejemo se , uzivamo u citanju knjiga ,
slusamo omiljene pesme ... Jednostavno dodjite da kvalitetno provedete
vreme za racunarom , dodjite da se opustite i uzivate .
Nas cilj nije strogo postovanje pravila , nas cilj su Vasa nasmejana lica svaki put kada ugledate nasu stranicu .
Sta cekate ? Pridruzite nam se odmah !

Join the forum, it's quick and easy

Predstavljam Vam ' Girls Planet' .
Forum namenjen svim devojkama koje vole modu , sminku , glamur , ali pre svega dobro druzenje i odlicnu zabavu !
Registrovanjem na nas forum dobicete nove prijateljice koje su uvek spremne za razgovor i pomoc .
Dodjite da zajedno resavamo probleme , smejemo se , uzivamo u citanju knjiga ,
slusamo omiljene pesme ... Jednostavno dodjite da kvalitetno provedete
vreme za racunarom , dodjite da se opustite i uzivate .
Nas cilj nije strogo postovanje pravila , nas cilj su Vasa nasmejana lica svaki put kada ugledate nasu stranicu .
Sta cekate ? Pridruzite nam se odmah !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dali budni sanjate o vašoj karijeri?

2 posters

Ići dole

dali budni sanjate o vašoj karijeri? Empty dali budni sanjate o vašoj karijeri?

Počalji od vani1D Sub Jan 05, 2013 3:45 pm

za sve one koji su se spetljli u svojim snovima za planiranje budućnosti.

primeri:uškoli je sada popularan neki bend a vi ga obožavate i voleli bi ste da budete kao oni kupujete njihove stvari oblačite se kao oni i slično. želite da krenete na časove pevanja da naučite da pevate kao oni hteli bi da krenete u muzičku školu i tako.......... stalno razmišljate o tome i koko vi nemate više vremena da brzo zaršavate osnovnu školu da budete dobar đak kako bi na prijemnom u osmom mogli tu školu da upišete kao i popularan bend onda da budete tako dobri da otputujete u ameriku naprimer de oni žive i da ih upoznate i tako.............

e pa ja ću vam reći imala sam istu ovakvu priču i nešto sam zapamtila a to je da ste vi još mladi i da je život tek pred vama i zato uživajte u živou a kad bude vreme za ovako nešto onda je pravo vreme za planiranje.........

nadam se da ste uživali i da vam je ovo pomoglo jel za svaki problem meni se možete obratiti pošto sam ja veoma razumljiva osoba...... (unapred hvala) Smile

Smile
vani1D
vani1D
Nova si u svetu mode
Nova si u svetu mode

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

dali budni sanjate o vašoj karijeri? Empty Re: dali budni sanjate o vašoj karijeri?

Počalji od Lara :) Ned Feb 17, 2013 12:30 am

Ja idem u školu primijenjene umjetnosti i dizajna, slijedeće godine želim na fotografski odjel, poslije na neki fakultet, nadam se akademija i želim biti fotograf Very Happy
Mislim da neću odustati od fotografije jer se bavim amaterskom fotografijom od 4. razreda i nedavno sam počela sama razvijati vlastite filmove, no to je dosta skupo pa idem polako s time.
Lara :)
Lara :)
Dopada ti se ovde
Dopada ti se ovde

Broj poruka : 37
Datum upisa : 16.02.2013
Godina : 26

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu