Predstavljam Vam ' Girls Planet' .
Forum namenjen svim devojkama koje vole modu , sminku , glamur , ali pre svega dobro druzenje i odlicnu zabavu !
Registrovanjem na nas forum dobicete nove prijateljice koje su uvek spremne za razgovor i pomoc .
Dodjite da zajedno resavamo probleme , smejemo se , uzivamo u citanju knjiga ,
slusamo omiljene pesme ... Jednostavno dodjite da kvalitetno provedete
vreme za racunarom , dodjite da se opustite i uzivate .
Nas cilj nije strogo postovanje pravila , nas cilj su Vasa nasmejana lica svaki put kada ugledate nasu stranicu .
Sta cekate ? Pridruzite nam se odmah !

Join the forum, it's quick and easy

Predstavljam Vam ' Girls Planet' .
Forum namenjen svim devojkama koje vole modu , sminku , glamur , ali pre svega dobro druzenje i odlicnu zabavu !
Registrovanjem na nas forum dobicete nove prijateljice koje su uvek spremne za razgovor i pomoc .
Dodjite da zajedno resavamo probleme , smejemo se , uzivamo u citanju knjiga ,
slusamo omiljene pesme ... Jednostavno dodjite da kvalitetno provedete
vreme za racunarom , dodjite da se opustite i uzivate .
Nas cilj nije strogo postovanje pravila , nas cilj su Vasa nasmejana lica svaki put kada ugledate nasu stranicu .
Sta cekate ? Pridruzite nam se odmah !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katy Perry: “Ako me ne bude bolelo prvi put, želela bih mnogo dece”

Ići dole

Katy Perry: “Ako me ne bude bolelo prvi put, želela bih mnogo dece” Empty Katy Perry: “Ako me ne bude bolelo prvi put, želela bih mnogo dece”

Počalji od Ksenija ♔ Ned Nov 13, 2011 1:20 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Katy Perry je u razgovoru s Ellen DeGeneres otkrila kako još nije sigurna koliko bi dece volela da ima, ali sigurno ih jednog dana planira.
“Ako me ne bude bolelo prvi put, samo ću ih izbacivati”, kaže pevačica koja je u braku s Russellom Brandom. Objasnila je kako još nije spremna za ulogu majke i kako misli da žene i partnere za brak biraju razmišljajući o deci. “Izabereš neku osobu jer misliš da će biti dobar partner i dobar roditelj”, kaže Perry.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Katy je kod voditeljke u šou najavila i besplatan koncert koji planira da pokloni svojim fanovima. “Do tog datuma ću imati 121 koncert iza sebe, a želim da završim tako što ću da iznajmim Staples Centar u Los Anđelesu i darujem besplatan koncert svima koji tamo dođu”, najavila je Katy.
Ksenija ♔
Ksenija ♔
Postala si svedski top-model!
Postala si svedski top-model!

Broj poruka : 6346
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu